Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

Bramy i automaty NORMSTAHL

normstahlGrupa Normstahl Entrematic jest uznanym dostawcą innowacyjnych zautomatyzowanych produktów do zastosowań we wjazdach do domu i w przemyśle.
Kompletną ofertą bram garażowych i zautomatyzowanych rozwiązań oraz szeroką ofertą serwisową, przyciągamy uwagę klientów poprzez nasze ukierunkowanie na wzornictwo, zabezpieczenie i bezpieczeństwo użytkowania oraz wygodę użytkowania.
Normstahl Entrematic jest reprezentowany w ponad 15 krajach i oferuje naszym klientom wszechstronny, kompletny zakres dostaw składający się z:

  • Bram garażowych
  • Automatów do bram garażowych
  • Automatów do bram wjazdowych
  • Drzwi do garaży
  • Bram przemysłowych
  • Automatów do bram przemysłowych

Rozumiejąc potrzeby klientów i właścicieli domów i dostarczamy produkty, rozwiązania i usługi, które spełniają, a nawet wręcz przekraczają ich oczekiwania. Oferujemy produkty wysokiej jakości, technologii i wzornictwie, wyjątkowe doradztwo, serwis i techniczny know-how.

bocznaeurog60

przemyslowauchylnaautomat